Візит Папи приніс би Україні мир, - архиєпископ Мечислав Мокшицький

14.01.2022, 09:40
Культура
Візит Папи приніс би Україні мир, - архиєпископ Мечислав Мокшицький - фото 1
Візит Папи Римського привернув би до України увагу всього світу і приніс би бажаний мир нашій державі.

Про це в інтерв'ю CREDO заявив архиєпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський, який виконує функції голови Конференції римо-католицьких єпископів України.

"Ми запросили Папу Франциска до України офіційно, також запрошення надійшло і від державної влади. Це була би велика благодать для нашої країни, бо Петро наших часів — це Божа людина, яку супроводжує особливе благословення, і ми би дуже тішилися, якби він до нас прибув. Він приніс би Україні мир", - сказав він.

Паломництво Папи Франциска, за словами архиєпископа, також послужило б зміцненню віри українців.

"Очі цілого світу будуть звернені на нас. Ціла Церква огорне своєю молитвою Папу і нашу країну, а це велика сила. Ми чекаємо на візит Папи Франциска особливо на Сході, щоб поблагословив нашу батьківщину, а також Росію, щоб зійшов мир на Україну, щоб наші люди не мусили віддавати життя, захищаючи свої кордони. Таке паломництво послужило би зміцненню віри, стало знаком для загублених і нагодою для багатьох повернутися в лоно Церкви", - нагалосив архиєпископ Мечислав Мокшицький.

Нагадаємо, Патріарх УГКЦ, говорячи про майбутній візит понтифіка до України, запевнив, що Папа привезе підтримку світового християнства.