«Візит Патріарха Варфоломія в Україну недоцільний і отримає супротив», – УПЦ МП

08 квітня, 18:32
Православні
«Візит Патріарха Варфоломія в Україну недоцільний і отримає супротив», – УПЦ МП - фото 1
Московський Патріархат негативно ставиться до очікуваного візиту Патріарха Варфоломія в Україну та зазначає, що їх парафіяни публічно виступлять проти нього.

Антоній (Паканич) наголосив, що візит Патріарха Варфоломія в Україну не потрібний. Про це повідомив керуючий справами МП митрополит Антоній (Паканич).

«Ми від початку говорили про недоцільність цього приїзду. Це пов’язано з бажанням зберегти суспільну стабільність у нашій державі... Де-факто Патріарх Варфоломій особисто несе відповідальність за дестабілізацію і прагнення зруйнувати і знищити Українську Православну Церкву», – сказав він.

В УПЦ МП бояться, що після візиту Патріарха Варфоломія в Україну храми Московської Церкви переходитимуть до Помісної Церкви України.

«Ми проти такого приїзду. І наші парафіяни – прості люди, особливо ті, які постраждали від дій Фанара в Україні, вони вправі висловлювати свою думку, у тому числі, публічно», – сказав митрополит Антоній.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський запросив Патріарха Варфоломія в Україну восени минулого року. Він підтвердив свій візит до нашої держави на День Незалежності.