Вклонитися Хресту Андрія Первозванного можна цілодобово

27.07.2013, 12:14
Вклонитися Хресту Андрія Первозванного можна цілодобово - фото 1
Хрест, на якому був розіп`ятий апостол Андрій, є однією з найбільших святинь християнського світу.

Хрест.jpgХрест апостола Андрія Первозванного, який  вчора увечері прибув до Києво-Печерської Лаври, розмістили у Трапезному храмі в ім’я преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

Предстоятель РПЦ Патріарх Кирил та Предстоятель УПЦ Митрополит Володимир відслужили молебень, після чого віруючі отримали можливість прикластися до святині.

За повідомленням УНІАН, численні паломники, які прибули у столицю на святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі мали можливість вклонитись Хресту апостола Андрія Первозванного навіть вночі.Для поклоніння святині організовано підхід з території «нижньої» Лаври: відкриті ворота від нижнього входу Києво–Печерської Лаври - на територію Києво-Печерського заповідника.

Вклонитися Хресту апостола Андрія Первозванного можна цілодобово.

28 липня о 13.00 святиня відбуде до Мінська, де відбуватимуться урочистості за нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

Як повідомлялося, Хрест, на якому був розіп`ятий апостол Андрій, є однією з найбільших святинь християнського світу. Зберігається в соборі міста Патри (Греція) на півострові Пелопоннес. Могилою, чесною головою і Хрестом святого апостола Андрія опікується Патрська єпархія Елладської Православної Церкви. Предмети, пов`язані з життям і смертю святого, отримали особливу благодать від Бога - через них Господь століттями здійснює для віруючих безліч чудес.