Влада розуміє, що розвивати ПЦУ є стратегічно важливим для України – експертка

23.06.2021, 10:41
Держава
Влада розуміє, що розвивати ПЦУ є стратегічно важливим для України – експертка - фото 1
Від часу створення ПЦУ стало зрозуміло, що влада не буде саботувати розвиток Православної Церкви України. Урядовці добре розуміють, що розвивати ПЦУ є стратегічно важливим для України.

Про це пише журналістка Лана Самохвалова у матеріалі "Два світи – два способи життя: як Україна готується до приїзду свт. Варфоломія" для Укрінформу.

«Упродож останніх двох років стало зрозумілим, що влада не буде саботувати розвиток Православної Церкви України.Таких сигналів світові, духовенству та вірянам ПЦУ з Печерських пагорбів було кілька. Один із них — звільнення першого заступника голови ОП Сергія Трофімова (досить жорсткого лобіста МП) і друге: підтвердження приїзду в Україну Вселенського Патріарха Варфоломія. За два роки із Патріархом Варфоломієм двічі зустрівся президент України Володимир Зеленський і один раз — прем’єр-міністр Денис Шмигаль», — пише Самохвалова.

Вона також додала, що влада вважає розвиток ПЦУ стратегічно важливим питанням для України.

«У профільних структурах змінилися особи, які займаються церковним питанням, але їхній вектор залишається незмінним. “Розвиток ПЦУ — стратегічно важливо для України”, — повторив у приватній розмові автору один з “опікунів” церковної теми у Кабміні», — зазначила Лана Самохвалова.