Владика УГКЦ Степан Сус в Ізраїлі зустрівся з послом України

Владика УГКЦ Степан Сус в Ізраїлі зустрівся з послом України - фото 1
Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус розпочав душпастирський візит до Ізраїлю і провів робочу зустріч з Послом України в Ізраїлі Євгеном Корнійчуком.

У зустрічі також взяли участь душпастирі для українців греко-католиків в Ізраїлі о. Божийдар Цвіренько та о. Патрік Ігор Сов’як і секретар Пасторально-міграційного відділу УГКЦ о. Роман Ільницький. Сторони говорили про сьогодення українців в Ізраїлі і нові виклики, що постали після повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці «Українська Греко-Католицька Церква в Ізраїлі», передає прес-служба Секретаріату Синоду єпископів УГКЦ.

З початку війни до Ізраїлю з України прибули 12 тисяч осіб, які мають право на репатріацію. Ще понад 20 тисяч українців, які не мають єврейського коріння, приїхали як біженці.

Посол подякував Голові ПМВ за присутність української Церкви в Ізраїлі і духовну опіку над українцями. Своєю чергою владика Степан також висловив вдячність дипломату за підтримку і сприяння громадянам України. На зустрічі також йшлося і про спільні майбутні проекти Посольства та Української Греко-Католицької Церкви.