Владика УГКЦ Кен Новаківський здійснив душпастирський візит в Ірландію

Владика УГКЦ Кен Новаківський здійснив душпастирський візит в Ірландію - фото 1
Впродовж 13–16 липня владика Кеннет Новаківський, Апостольський візитатор для українців у Ірландії та Північній Ірландії здійснив душпастирський візит до Ірландії. Єпископ  відвідав українську греко-католицьку парафію в Дубліні, де цього року для дітей вперше провели «Веселі канікули з Богом».

Про це повідомляє Департамент інормації УГКЦ.

Візит розпочався 14 липня зі зустрічі з духовенством УГКЦ в Ірландії та Божественної Літургії в монастирі отців редемптористів у Лімерику.

15 липня Апостольський нунцій в Ірландії архиєпископ Луїс Маріано Монтемайор прийняв владику Кеннета у своїй резиденції в Дубліні.Зустріч в Апостольській нунціатурі в Дубліні

Того ж дня владика Кеннет зустрівся з українськими дітьми, учасниками першого дитячого табору «Веселі канікули з Богом», що відбувався від 10 до 16 липня при парафії Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ в Дубліні.

16 липня на цій же парафії, яка діє при римо-католицькій парафії Розради Матері Божої, владика Кеннет у співслужінні о. Андрія Малиша та о. Василя Корнiцького, душпастиря УГКЦ в Дубліні, звершив Архиєрейську Божественну Літургію. На спільну молитву прийшло багато українців.

Владика УГКЦ Кен Новаківський здійснив душпастирський візит в Ірландію - фото 117880