Владика УГКЦ Степан Сус зустрівся у Греції з послом України та Апостольським нунцієм

Владика УГКЦ Степан Сус зустрівся у Греції з послом України та Апостольським нунцієм - фото 1
Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус в Афінах зустрівся з послом України у Греції Сергієм Шутенком. Головним питанням, яке обговорили сторони на зустрічі, була підтримка і допомога українцям, які втекли від війни.

Про це 17 травня повідомив Департамент інформації УГКЦ.

Дипломат зауважив, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну до Греції приїхало 25 тисяч українців. Поки що створено вже два табори для наших вимушених переселенців – на околицях Афін і в Салоніках. Владика Степан зазначив, що священники УГКЦ, які служать у Греції, готові відвідувати українців у цих таборах і надавати необхідну підтримку, як духовну опіку, так і гуманітарну допомогу.

Також посол і голова ПМВ домовилися про спільну організацію і проведення літніх дитячих християнських таборів для маленьких українців, які тепер перебувають у Греції.

В Афінах владика Степан Сус також зустрівся з Апостольським нунцієм у Греції архиєпископом Савіо Хон Тай Фай.

Владика УГКЦ Степан Сус зустрівся у Греції з послом України та Апостольським нунцієм_1Під час зустрічі було обговорено війну в Україні, ситуацію з мігрантами, а також можливості допомоги українським дітям в Греції залишатися українцями.

Додамо, що цими днями владика Степан Сус здійснює візит до Греції. У неділю, 15 травня, голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ відслужив в українській церковній спільноті Святого Миколая УГКЦ в Афінах недільну Божественну Літургію.