Владика УГКЦ Василь Тучапець отримав відзнаку за утвердження миру і внесок у духовне відродження нації

18 вересня, 09:30
Держава
Владика УГКЦ Василь Тучапець отримав відзнаку за утвердження миру і внесок у духовне відродження нації - фото 1
Міський голова міста Харкова Ігор Терехов відзначив активне служіння владики Василя Тучапця, екзарха Харківського, почесною грамотою.

Владику Василя Тучапця нагороджено за багаторічну церковну діяльність, вагомий внесок у духовне відродження нації, утвердження миру в суспільстві, надання гуманітарної допомоги мешканцям міста Харкова під час воєнного стану.

Нагородження відбулося у п’ятницю, 16 вересня, під час зустрічі Харківського міського голови з духовенством, яке залишилося в Харкові та продовжує служити у найважчі для нього часи.

«У найважчі часи ви даєте харків’янам надію та своєю мудрістю робите так, щоб їм ставало значно легше. Багато військовослужбовців ЗСУ, бійців територіальної оборони приходять до вас, і ви також надихаєте їх на подвиги заради Харкова, заради України. Велике спасибі за вашу щоденну тяжку працю, за віру, яку ви несете людям. Низький вам уклін», — подякував релігійним діячам Ігор Терехов.

Варто зазначити, що з початку повномасштабної війни представники духовенства, зокрема єпископ і священники Харківського екзархату УГКЦ, всіляко підтримують мешканців Харкова, як-от займаються гуманітарною допомогою, відвідують поранених у шпиталях, допомагають харків’янам, які залишилися без житла.