Владика УПЦ закликав до «священної війни» з терористами

31.01.2011, 11:42
Владика УПЦ закликав до «священної війни» з терористами - фото 1

Коментуючи вибухи в московському аеропорту «Домодєдово», архиєпископ Тульчинський і Брацлавський УПЦ Іонафан (Єлецьких) зазначив, що в ситуації, яка склалася, в Україні ми, нарешті, повинні усвідомити, що відсидітися за парканами своєї «тихої» держави від бомбістів нам не дано: «тероризм не знає кордонів і національностей».

Copy_of_Іонафан_Єлецьких.jpgКоментуючи вибухи в московському аеропорту «Домодєдово», архиєпископ Тульчинський і Брацлавський УПЦ Іонафан (Єлецьких) зазначив, що в ситуації, яка склалася, «в Україні ми, нарешті, повинні усвідомити, що відсидітися за парканами своєї «тихої» держави від бомбістів нам не дано: тероризм не знає кордонів і національностей».

«Кров невинних заволала до Неба і до совісті людей», — йдеться у коментарі владики Іонафана.

Архиєпископ УПЦ, як інформує «Православіє в Україні», зазначив, що на сьогодні боротьба з тероризмом повинна «об'єднати зусилля всіх країн».

«І дай Бог, щоб ця священна війна зі злом в ім'я гідності Людини, її свободи і життя, принесла відчутні плоди вже в недалекому майбутньому», — додав архиєпископ Іонафан.

Вибух в московському аеропорту «Домодєдово» стався 24 січня о 16.32 за московським часом. За останніми даними, в результаті вибуху загинули 35 осіб, загалом поранено 168 людей.