• Головна
  • Новини
  • Владики різних християнських конфесій Львова молитовно пом’янули спочилого митрополита УПЦ КП (оновлено)...

Владики різних християнських конфесій Львова молитовно пом’янули спочилого митрополита УПЦ КП (оновлено)

08.07.2010, 11:08
Владики різних християнських конфесій Львова молитовно пом’янули спочилого митрополита УПЦ КП (оновлено) - фото 1
Панахиду за упокій душі спочилого митрополита Львівського і Сокальського УПЦ КП Андрія (Горака) у Свято-Покровському кафедральному соборі УПЦ КП відслужили владики різних конфесій.

Андрій_Горак.jpgПанахиду за упокій душі спочилого митрополита Львівського і Сокальського УПЦ КП Андрія (Горака) 7 липня у Свято-Покровському кафедральному соборі УПЦ КП відслужив архиєпископ Львівський УГКЦ владика Ігор (Возьняк). Як інформує прес-служба УПЦ КП,
пам’ять митрополита Андрія молитовно вшанували також УАПЦ, РКЦ, УПЦ (МП), Вірменської Апостольської Церкви.

Зокрема, біля гробу владики заупокійні молитви звершили архиєпископ УАПЦ Макарій (Малетич) з духовенством, представники від Римо-Католицької Церкви і Вірменської Апостольської Церкви. Вшанували пам’ять владики і представники УПЦ (МП) на чолі з архиєпископом Августином (Маркевичем).

Владика Ігор і адміністратор Собору святого Юра Роман Кравчик, за інформацією прес-служби Львівської архиєпархії УГКЦ, після молитви висловили слова співчуття з приводу втрати доброго пастиря та запевнили у молитвах за новопреставленого митрополита Андрія.

Згідно з розпорядженням міського голови Львова Андрія Садового 8 липня, у день похорону митрополита Андрія, у Львові відбудуться заходи з вшанування його пам’яті.

Зокрема, як інформує прес-служба міськради, по всьому маршруту проходження похоронної процесії з 9.00 вивішать прапори із чорною стрічкою: від вул. Грушевського – пр. Свободи – вул. Городоцька – до Янівського кладовища (вул. Т. Шевченка). Також приспустять прапор на будівлі Ратуші.

Для безперешкодного руху похоронної процесії від 12.00 до 14.00 тимчасово припинять рух від центру до Янівського кладовища.

Митрополит Андрій помер в ніч з 5 на 6 липня на 65-му році життя після важкої хвороби у Львові.

ЛЬВІВ