Волонтерка-медик зі США отримала найвищу почесну відзнаку Центру військового капеланства УГКЦ

Волонтерка-медик зі США отримала найвищу почесну відзнаку Центру військового капеланства УГКЦ - фото 1
Єпископ Степан Сус і настоятель Гарнізонного храму Львова о. Тарас Михальчук 10 жовтня вручили почесну відзнаку «Золотий Хрест» Центру військового капеланства УГКЦ волонтерці-медику із США пані Тетяні Буцєрці.

"Щиро дякуємо, дорога пані Тетяно, за невтомне служіння для добра України. У вашій особі дякуємо усім вашим друзям у США, які підтримують Захисників України", — зазначив на своїй фейсбук-сторінці о. Тарас, який також є керівником Центру військового капеланства у Львові.

Волонтерка-медик зі США отримала найвищу почесну відзнаку Центру військового капеланства УГКЦ - фото 100621

Як він розповів РІСУ, пані Тетяна неодноразово збирала допомогу у США і передавала її ЦВК. За ці кошти було закуплено тактичні окуляри, інші необхідні речі. Зараз вона привезла до Львова зимовий одяг та взуття для військових, ще частину буде закуплено за зібрані нею пожертви.

Але мета візитів в Україну Тетяни Буцєрки була не лише передати допомогу. Як розповіла РІСУ пані Тетяна, вона приїздила насамперед як медик-волонтер.

"Це був мій третій приїзд в Україну. Я працюю з американською організацією MedGlobal, допомагаємо як лікарі і навчаємо українських лікарів. Так, під час минулого візиту ми працювали у Тернополі, навчали місцевих лікарів, насамперед молодих, користуватися сучасними портативними УЗД-апаратами. Загалом таке навчання було проведено для лікарів ще з Києва і Львова", — розповідає пані Тетяна.

Тренінг у Тернополі - фото 100622
Тренінг у Тернополі

 

Як зазначив о. Тарас Михальчук, свого часу з пані Тетяною під час візиту до США познайомився владика Степан Сус, який тоді очолював Центр військового капеланства, і заохотив її до співпраці. Він зауважує, що вона вкладає насамперед власні кошти у допомогу і візити в Україну.