Вселенський Патріарх перебуває з офіційним візитом у Великобританії

Вселенський Патріарх перебуває з офіційним візитом у Великобританії - фото 1
Вселенський Патріарх Варфоломій 20 жовтня з офіційним візитом прибув до Великої Британії, щоб на запрошення архиєпископа Фіатірського і Британського Микити взяти участь у святкуванні сторіччя заснування архиєпархії.

У рамках візиту Вселенський Патріарх зустрінеться з королем Великобританії Карлом III у Букінгемському палаці, повідомляє Orthodox Times.

Уранці 21 жовтня у храмі Всіх Святих у Лондоні відбудеться подячний молебень (доксологія) з нагоди прибуття Вселенського Патріарха, а в другій половині дня Його Всесвятість очолить Велику Вечірню в храмі Святого Нектарія в Баттерсі.

У суботу, 22 жовтня, вранці Вселенський Патріарх очолить Літургію у Патріаршому Ставропігійному монастирі Святого Йоана Предтечі в Ессексі. У другій половині дня він очолить Велику Вечірню в церкві Св. Димитрія в Едмонтоні. Потім відвідає вечерю з представниками молоді архиєпархії.

У неділю Вселенський Патріарх очолить Літургію у соборі Святої Софії в Бейсуотері, Лондон, а в другій половині дня візьме участь у Вечірні у соборі Святого Якова Церкви Англії.

Під час перебування у Великій Британії Вселенський Патріарх зустрінеться з лордом Ахмадом Вімблдонським, державним міністром, відповідальним за Близький Схід, Південно-Східну Азію та ООН.

Він також відвідає церкву Всіх Святих у графстві Хартфордшир, де благословить початок її громадсько-корисної діяльності, зустрінеться з християнськими лідерами Лондона, а також з послами Грецької Республіки Іоаннісом Раптакісом і Турецької Республіки Умітом Ялчином.

Патріарха Варфолормія супрводжують: митрополит Бельгії Афінагор, архиєпископ Америки Елпідофор, архиєпископ Церкви Бельгії Аетій та ін.