Вселенський Патріарх прийняв делегацію парламенту Чорногорії на чолі зі спікером

Вселенський Патріарх прийняв делегацію парламенту Чорногорії на чолі зі спікером - фото 1
Спікер парламенту Чорногорії Алекса Бечич 16 січня на Фанарі (Стамбул) зустрівся із Вселенським Патріархом Варфоломієм.

Про це повідомляє "Doxologia Infonews", передає Портал Credo.

"Ми чекали цього візиту, - сказав Патріарх, вітаючи спікера. - Ми щиро захоплюємося вашою молодістю, мудрістю та мужністю".
Він також привітав зусилля Алекси Бечича щодо утвердження в Чорногорії принципів свободи віросповідання та національної єдності.

Патріарх Варфоломій сказав, що з нетерпінням чекає на візит нового Сербського Патріарха Порфирія на Фанар, згідно з православною традицією.

Зі свого боку спікер Скупщини Чорногорії наголосив, що Константинопольський Патріархат є материнською Церквою для Чорногорської Церкви. Він засвідчив, що багато разів чув від покійного митрополита Чорногорського Амфілохія "слова похвали та любові" на адресу Константинопольської Церкви.

Алекса Бечич поінформував Вселенського Патріарха про те, як у Чорногорії було скасовано спірні статті закону про свободу віросповідання, що призвело до умиротворення у суспільстві. Він також передав подяку віруючого народу Чорногорії "за цінний внесок, внесений Вселенським Патріархом Варфоломієм у будівництво собору Воскресіння Христового" у Підгориці, який заклав Патріарх.