Вселенський Патріархат зібрав для України понад $5 млн

Вселенський Патріархат зібрав для України понад $5 млн - фото 1
Про таку вагому фінансову допомогу Україні за ініціативи Патріарха Вафроломія повідомили в Офісі Президента України.

"Під час зустрічі з Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм перша леді разом з керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком, першим віце-прем’єр-міністром – міністром економіки Юлією Свириденко, заступником керівника Офісу Президента Андрієм Сибігою та Послом України в Турецькій Республіці Василем Боднарем подякувала Патріарху за підтримку нашої держави.

«Російська Церква підтримує військову агресію, благословляє вбивць і катів. Така антихристиянська діяльність Московського Патріархату має отримати справедливу оцінку й на міжцерковному рівні», – наголосила Олена Зеленська.

Вона також подякувала Вселенському Патріарху та грецькій громаді Туреччини за передану гуманітарну допомогу: у березні Вселенський Патріархат надіслав гуманітарний вантаж на суму понад 250 тис. євро. Крім того, з ініціативи Його Всесвятості Американська архиєпископія Вселенського Патріархату у США ініціювала створення Фонду допомоги Україні, у який вже зібрано понад 5 млн дол. США", - йдеться у повідомленні офіційного сайту Президента України.