• Головна
  • Новини
  • Всеукраїнський велотур "Україна без сиріт" стартує в Маріуполі...

Всеукраїнський велотур "Україна без сиріт" стартує в Маріуполі

11.06.2011, 13:26
Всеукраїнський велотур "Україна без сиріт" стартує в Маріуполі - фото 1
Маріупіль (Донецька обл.) та селище Доманово, що біля кордону України з Білорусю, стануть двома відправними пунктами безпрецедентної акції – велотур "Україна без сиріт".

учасники.jpgВ суботу, 11 червня із Маріуполя вирушила східна група учасників велотуру "Україна без сиріт", яка рухатиметься за маршрутом Маріуполь – Запоріжжя – Дніпропетровськ – Кременчук – Черкаси – Переяслав-Хмельницький – Київ.

У складі цієї команди - 28 велосипедистів, з яких 4 дорослі і 24 дитини, вихованці дитячого центру "Республіка Пілігрим" та прийомні діти пастора Геннадія Мохненка, який вирушає у велоподорож разом із своїми вихованцями.

О 10 ранку на площі біля Драматичного театру в Маріуполі відбулася урочиста частина, після якої в 10:40 команда вирушила в бік с. Орехово і далі за маршрутом.

14 червня стартує велотур західної групи за маршрутом с. Доманово – Камінь-Каширський – Ковель – м. Нововолинський – Луцк – Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир – Київ. У команді «Захід» на чолі з Віталієм Сусом, керівником фонду «Майбутнє дітям України», 20 велосипедистів, з яких 5 дорослих і 15 дітей.

Дві групи учасників проїдуть велосипедами сотні кілометрів, щоб зустрітися у Києві, столиці України, 24 червня 2011 р. Кожна група складатиметься з усиновлених дітей, дітей з прийомних сімей та дитячих будинків, і рухатиметься в супроводі дорослих та груп підтримки.

Як зазначають організатори акції, її головною метою є звернути увагу громадськості до проблеми дітей-сиріт та поширити бачення "України без сиріт". Учасники велотуру несуть три основні послання:

Мохненко.jpg1. Заклик до всіх українців відкрити двері сердець і домівок для дітей, які потребують батьків.

2. Заклик до влади України – зробити по-справжньому пріоритетним національне усиновлення та реформувати систему інтернатів.

3. Заклик до громадськості: «Давайте спільно вирішимо проблему сирітства в Україні та не допустимо, аби діти потрапляли в одностатеві сім’ї».

На маршруті слідування групи робитимуть зупинки в містах для участі в численних акціях: прес-конференціях, концертах, дитячих програмах та спортивних іграх, зустрічах із владою, відвіданнях церков, флеш-мобах і т. п.

У Києві учасники акції вручать офіційні звернення від руху "Україна без сиріт" Президенту, Верховній Раді та Кабінету Міністрів України. Акція завершиться святковим концертом та молитвою за дітей-сиріт і тих, хто може стати їхніми батьками, на головній площі України – Майдані Незалежності.

До велотуру може долучитися будь-хто, кому небайдужі долі українських дітей-сиріт. Якщо Ви зацікавилися участю в акції або хочете її підтримати, будь ласка, зв’яжіться з нашими координаторами: група Схід: 067 625 79 30 (Олег Боравльов), група Захід: 098 057 63 85 (Віталій Сус), загальні питання: 063 946 40 38 (Андрій Федун).

З питань висвітлення ходу велотуру та акредитації на прес-конференції акції, звертайтесь за телефоном 063 946 40 38.