Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій проведе виїзне засідання на Рівненщині

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій проведе виїзне засідання на Рівненщині - фото 1
Вперше у Рівненській області 30 вересня пройде виїзне засідання Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, повідомляє Рівне 1.

Основна тема зустрічі – сімейні цінності.

"Символічно, що саме в нашій області найбільше багатодітних сімей в Україні. Ця тема дуже важлива. На моє переконання, сімейні цінності мають стати національною ідеєю. Про це і будемо говорити під час виїзного засідання Всеукраїнської Ради Церков", - повідомив Віталій Коваль.

Додамо, на сьогодні Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій є найбільшою й найавторитетнішою громадською інституцією в Україні, яка діє на засадах самоорганізації та самофінансування і не залежить від уряду, політичних партій і бізнес-структур.

Рада Церков бере активну участь у громадському житті країни, реагуючи на суспільні виклики публічними заявами, миротворчими та іншими заходами.

Особливу увагу Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звертає на необхідність утвердження в суспільстві соціальної справедливості та незалежного правосуддя, забезпечення свободи віросповідання та інших фундаментальних прав людини, захисту суспільної моралі та боротьби з корупцією, належного соціального захисту вразливих і малозабезпечених верств населення, проведення чесних і прозорих виборів, підвищення екологічної свідомості населення.

Для цього ВРЦіРО співпрацює з органами місцевого самоврядування та іншими інституціями громадянського суспільства. Аналогів ій немає у світі.

Теги: #ВРЦіРО