Всеукраїнське військове паломництво на Тернопільщині відбувається онлайн

21.09.2020, 09:53
Культура
Всеукраїнське військове паломництво на Тернопільщині відбувається онлайн - фото 1
Цьогорічне Всеукраїнське військове паломництво до Зарваниці відбувається в онлайн-форматі.

Про це повідомив заступник керівника Департаменту військового капеланства УГКЦ отець Андрій Зелінський, пише «TeNews».

“На жаль, ми не зможемо вчергове зустрітися нашою великою кількатисячною військовою родиною, щоб міцно обійняти одне одного, поділитися пережитим, порадіти та посумувати разом.Але навіть виклики нинішнього дня не можуть перешкодити нам єднатися у спільній молитві за наших рідних і наших побратимів, за сім’ї у скорботі й родини в очікуванні, за ветеранів, які сьогодні впевнено творять світ кращий, і за тих, хто все ще не може повернутися з війни.Коли ми разом простягаємо руку одне одному, коли лучимося спільною молитвою та єдиним бажанням добра нашій Україні й кожній українській родині, ми – сильні духом”, – зазначив військовий капелан Андрій Зелінський.

Військове паломництво в Зарваниці Тернопільської області відбувається щорічно у вересні з 2008 року. За цей час її учасниками стали близько 30 тисяч військовослужбовців, працівників силових структур та членів їхніх родин, ветеранів війни, учасників бойових дій, родин загиблих і поранених.

Особливо з 2014 року, з початком війни, Всеукраїнське військове паломництво стало місцем духовного відновлення і внутрішнього порозуміння для учасників АТО/ООС і їхніх родин, вшанування загиблих героїв.