Всеукраїнський Собор закликає 23 жовтня  об’єднатися у спільній молитві і пості за місцеві вибори

Всеукраїнський Собор закликає 23 жовтня  об’єднатися у спільній молитві і пості за місцеві вибори - фото 1
До місцевих виборів, які пройдуть 25 жовтня, залишилося менше десяти днів. На місцевому рівні вирішуються надважливі питання щодо утвердження просімейних цінностей або навпаки їх руйнування.

Саме тому Всеукраїнський Собор закликає всі Церкви та віруючих об’єднатися 22-24 жовтня 2020 року в спільній молитві і пості за місцеві вибори і наголошує, що цьогоріч вперше в історії України до місцевих рад від різних політичних сил балотується безпрецедентна кількість християн. Загалом по Україні до органів місцевого самоврядування балотується близько 1 тисячі кандидатів — вірних різних євангельських церков.

"В регіонах і містах почали просувати та приймати рішення щодо проведення гей-парадів, реалізації гендерних, анти-сімейних ініціатив, виключення з освітніх програм "Основи сім'ї", предметів духовно-морального спрямування тощо. Саме тому, нині є дуже важливим, аби в органах місцевого самоврядування були ті, хто буде відстоювати духовні, моральні та сімейні цінності", - йдеться у зверненні Всеукраїнського Собору.

Там закликали молитися:

- за перемогу на виборах євангельських віруючих та інших кандидатів, що сповідують християнські цінності;

- за активну участь громадян України у виборах; за чесність і прозорість під час підрахунку голосів;

- щоб Господь зберіг Україну від приходу до влади внаслідок виборів людей лукавих і нечестивих;

- за Божу охорону від коронавірусу, за одужання тих, хто хворіє, та про захист і мудрість для всіх медиків.

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.