В'язничні капелани долучаються до практичної реалізації програми «Шлях засудженого»

В'язничні капелани долучаються до практичної реалізації програми «Шлях засудженого» - фото 1
В головному офісі Департаменту виконання кримінальних покарань 10 листопада 2021 року відбулась презентація програми «Шлях засудженого» .

Це програма зустрічей з малою групою в'язнів, спрямована на їхнє духовне відродження. Програму ініціює Prisin Fellwship International (Міжнародна Асоціації Тюремного Служіння). Від 2014 року програма "Шлях засудженого" втілюється у в'язницях в 39 країнах. У ній взяло участь понад 460 тисяч в'язнів.

В Україні програма реалізується за сприяння Управління ресоціалізації та соціальної реабілітації Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, Української Християнської Межконфесійноі Місії та за підтримки Церков. Мета програми - «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі». Направлена вона на перевиховання засуджених.

В'язничні капелани долучаються до практичної реалізації програми «Шлях засудженого» - фото 82148

В'язничних капеланів України на зустрічі представляли відповідальні за Пенітенціарне душпастирство у своїх Церквах: о.Віктор Яценко (Українська Православна Церква, настоятель храму при Центральному управлінні пенітенціарної служби) о.Констянтин Пантелей (УГКЦ, голова Міжконфесійної Місії), пастор В'ячеслав Когут (Євангелська Церква) і о.Григорій Драус (головний капелан Римо-Католицької Церкви в Україні, голова Душпастирської Ради при Міністерстві Юстиції).