Якщо УПЦ МП добровільно не звільнить земельні ділянки, звернемося до правоохоронців, – мер Хмельницького

09 червня, 17:02
Держава
Якщо УПЦ МП добровільно не звільнить земельні ділянки, звернемося до правоохоронців, – мер Хмельницького - фото 1
У квітні цього року Хмельницька міська рада припинила право постійного користування храмам УПЦ МП 13 земельними ділянками.

Про це пише Незалежний громадський портал.

Чотири вже передані релігійним громадам, які здійснили процес зміни конфесійності. Решта ділянок наразі по суті є земельними ділянками загального користування, повідомив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

«Буквально минулого тижня ми написали листи на ті МП-шні структури, які там ще знаходяться, з вимогою звільнити земельні ділянки, бо вони ними користуються незаконно. У випадку, якщо вони добровільно їх не звільнять, ми будемо писати заяву про злочин у правоохоронні органи, що невідомі особи користуються земельними ділянками загального користування» – наголосив мер міста.

За його словами, представники Московського Патріархату пишуть час від часу листи про втручання органів влади.

«Але ми не втручаємося, бо ми законники і відстоюємо норму закону. Я вважаю себе віруючою людиною і маю свою чітку позицію як вірянин, як людина, державник і міський голова. Тому ми діємо винятково у межах чинного законодавства, на листи даємо відповіді.

Вони ведуть активну інформаційну роботу, брехні дуже багато поширюють, маніпулюють. Якщо вони себе вважають священнослужителями, то мали б розуміти, що брехня – це важкий гріх.

Від них були неформальні ініціативи щодо зустрічей, але я не зустрічаюся і робити цього не буду, тому що немає про що говорити з такими людьми» – каже Олександр Симчишин.