• Головна
  • Проекти
  • Янукович як світський Глава держави міг взагалі нікого не вітати з Різдвом — заява регіонала...

Янукович як світський Глава держави міг взагалі нікого не вітати з Різдвом — заява регіонала

12.01.2011, 14:45
Янукович як світський Глава держави міг взагалі нікого не вітати з Різдвом — заява регіонала - фото 1
Коментуючи заяву БЮТ про утиски нинішньою владою Київського Патріархату, народний депутат від Партії регіонів Юрій Болдирєв наголосив, що звинувачення з боку БЮТ є надуманими і не підкріплені конкретними аргументами.

Юрій_Болдирєв.jpgКоментуючи заяву БЮТ про утиски нинішньою владою Київського Патріархату, народний депутат від Партії регіонів Юрій Болдирєв наголосив, що звинувачення з боку БЮТ є надуманими і не підкріплені конкретними аргументами. На думку регіонала, БЮТ зараз намагається просто «нагнати хвилю».

«Ознайомившись зі змістом заяви і переговоривши з колегами-депутатами з фракції БЮТ, я переконався, що йдеться взагалі-то про голослівні заяви», — зазначив Юрій Болдирєв. «Тобто, ніяких фактів на підтримку своїх претензій до влади бютівці не навели. Вони лише обіцяли зробити це в наступні дні», — пояснив він. Про це інформує видання "Багнет".

При цьому депутат запевнив, що у разі, якщо такі факти справді будуть пред'явлені, тоді відбудеться і їх предметне обговорення. «Поки що, підкреслюю, заява має суто пропагандистський характер і не має змістовної основи», — заявив він.

Коментуючи претензії на адресу Віктора Януковича з боку БЮТ, що він привітав з Різдвом Христовим виключно православних, Юрій Болдирєв заявив: «Глава світської держави може взагалі нікого не вітати з Різдвом, тому що Україна, нагадую, відповідно до Конституції є світською державою».

«У тому, що Президент у своєму привітанні окремо не виділив греко-католиків, я не бачу з його боку абсолютно ніякого злого наміру. Просто наші опоненти намагаються вигадати інформаційні приводи там, де їх немає, для підняття «хвилі» у ЗМІ. До того ж ця претензія мало співвідноситься із загальним змістом заяви БЮТ», — резюмував нардеп.