ЄКУ подякував єпископу Антоніо Марто за молитви за Україну й українців

24 листопада, 11:01
Україна і світ
ЄКУ подякував єпископу Антоніо Марто за молитви за Україну й українців - фото 1
Європейський конґрес українців (ЄКУ) подякував кардиналу, єпископу Лейрії-Фатіми, дону Антоніо Марто за молитви за Україну й українців.

Як передає Укрінформ, відповідну подяку у Фейсбуці оприлюднив голова Спілки українців у Португалії, регіональний віцепрезидент Світового конґресу українців у Західній і Південній Європі Павло Садоха.

У ЄКУ наголосили, що сьогодні українці продовжують потребувати особливої молитви за мир. Тисячі українців загинули від нової російської агресії, мільйони мусили залишити свої домівки. На кордонах нашої держави зосереджені потужні війська, які готові розпочати повномасштабну війну проти України.

«Тому виражаємо Вам особливу подяку за молитовну підтримку для України. Ваша участь у Богослужінні разом з прочанами греко-католиками, ще раз показала нам відкритість і єдність католицької церкви, яка дбає за кожного свого члена і в цілому за мирне співіснування людства», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, 13 листопада у Португалії відбулося освячення наріжного каменю і місця будівництва церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці та монастиря Отців Василіян УГКЦ у Фатімі, що стало великою духовною подією для українців греко-католиків в Португалії і в цілому світі.

ЄКУ подякував єпископу Антоніо Марто за молитви за Україну й українців - фото 82901