Єпископ Антал Майнек закликає закарпатців спільними зусиллями зупинити Covid-19

01 березня, 13:16
Суспільство
Єпископ Антал Майнек закликає закарпатців спільними зусиллями зупинити Covid-19 - фото 1
На Закарпатті поширення захворюваності на Covid-19 досягає критичного рівня. Єпископ-ординарій Мукачівської дієцезії РКЦ в Україні Антал Йено Майнек відтак закликає вірян спільними зусиллями подолати теперішню ситуацію.

Про це йдеться у зверненні єрарха, повідомляє Католицький Медіа-Центр.

"Звертаюся до вас з огляду на цю кризову ситуацію і прошу, щоб ми дотримувались всіх вказівок, пов’язаних з цією пандемією, які встановлені державним (Президент та Уряд) та релігійним керівництвом (Конференція Єпископату РКЦ України та на рівні дієцезії приписи єпископа-ординарія)", - йдеться у документі.

Єпископ Антал нагадав, що слід робити у цей час:

– щоб кожен хворий обов’язково залишався вдома і не наражав інших на захворювання;
– літніх людей та осіб з групи ризику просимо залишатися вдома, оскільки вони найбільше вразливі на агресивну реакцію вірусу;
– ви можете брати участь у Богослужіннях через онлайн трансляції;
– у храмах потрібно дотримуватися безпечної дистанції (1 особа на 4м²), використовувати маски та антисептичні засоби;
– на щодень продовжуймо дотримуватись всіх вказівок щодо гігієни, миття рук, використовування антисептичних засобів та носіння захисних масок;
– продовжуймо наполегливо молитися за подолання пандемії та за медичних працівників, які відважно служать на передовій у цей складний для нас час.

"Пам’ятаймо, що Бог з нами та що Він дає нам всю потрібну допомогу! Звертаймось до Нього у щирій молитві, шукаймо Його особи, читаючи Слово Боже! Будьмо вразливими на потреби наших ближніх і маймо серце та очі відкриті, щоб допомагати один одному! Нехай вся благодать Господня перебуває з нами!", - наголосив єрарх.