• Головна
  • Новини
  • Єпископ Маркіян Трофим’як закликав католиків здавати кров на потреби хворих...

Єпископ Маркіян Трофим’як закликав католиків здавати кров на потреби хворих

16.03.2012, 15:32
Єпископ Маркіян Трофим’як закликав католиків здавати кров на потреби хворих - фото 1
Напередодні святкування Першого Всеукраїнського Євхаристійного Конгресу єпископ РКЦ в Україні Маркіян Трофим’як звернувся із закликом до духовенства та мирян здавати кров на потреби хворих.

Маркіян Трофим'якНапередодні святкування Першого Всеукраїнського Євхаристійного Конгресу єпископ РКЦ в Україні Маркіян Трофим’як звернувся із закликом до духовенства та мирян здавати кров на потреби хворих. Бо, як стверджує єпископ, «справжня віра вимагає служіння Богові і ближньому не тільки молитвою і добрим словом, а й учинком, працею, пожертвою».

«Одним із проявів жертовної любові до ближнього є донорство. Скільки хворих, серед них немало й дітей, потребують переливання крові чи медичних препаратів на основі крові! Донорська кров не лише підтримує здоров’я, вона рятує життя людей, а її так часто не вистачає», - цитує єпископа Маркіяна Католицький медіа-центр.

Єрарх РКЦ наголосив, що даруючи власну кров, християнин «дослівно виконує заповіт любові Ісуса, який перший пролив за нас свою дорогоцінну Кров».

«Слово «донорство» походить від латинcького слова «donare» – дарувати, тож просимо зробити це безплатно. Здавання крові можна провести як для більшої групи парафіян – тоді настоятелям рекомендується домовитися з місцевими станціями переливання крові, так і індивідуально, коли охочі самі можуть звернутися до відповідних медичних закладів», - пояснив він.

«Істинна любов проявляється у даванні, жертвуванні самого себе іншим. Тож закликаємо вас, улюблені у Христі Брати і Сестри, щоб ви, черпаючи сили в Євхаристії, у цей час приготування до Конгресу давали свідчення своєї віри вчинками милосердя і люблячим серцем», - йдеться у зверненні єпископа РКЦ в Україні Маркіяна Трофим’яка.