Єпископ РКЦ Віталій Кривицький: "Ми бачимо, як сьогодні світ схиляється над Україною"

Єпископ РКЦ Віталій Кривицький: "Ми бачимо, як сьогодні світ схиляється над Україною" - фото 1
Київсько-Житомирський римо-католицький єпископ взяв участь у дискусії, присвяченій гуманітарним кризам нашого часу, що відбулася в рамках міжрелігійної зустрічі, організованої Спільною святого Егідія в Берліні.

Від 10 до 12 вересня 2023 р. у столиці Німеччині відбувалася 37-ма зустріч, організована Спільнотою святого Егідія. Зустріч «Відважність миру» зібрала релігійних лідерів, громадських діячів і політиків із 40 країн світу.

У понеділок, 11 вересня 2023 р., в дискусії на тему «Гуманітарні кризи нашого часу» взяв участь єпископ Київсько-Житомирський Римо-Католицької Церкви в Україні Віталій Кривицький.

Єпископ Віталій підкреслив у розмові з Радіо Ватикану, що основним посилом його доповіді була подяка як всьому суспільству, так і спільноті Святого Егідія за солідарність, допомогу, яку українці отримали не лише під час повномасштабної війни, але й ще перед тим.

Мова йшла про енергетичну кризу, про велику кількість вбитих та поранених людей, про депортованих. Велику увагу у своїй доповіді він присвятив питанню українського зерна.

Єпископ Кривицький розповів про те, що його приємно вразили слова підтримки як представників Спільноти святого Егідія, так і інших учасників міжрелігійної зустрічі, починаючи від президента Німеччини і до католицьких єпископів та представників інших релігій.

«Ми бачимо, як сьогодні світ схиляється над Україною і за це, звичайно, дякуємо всім і в своїх молитвах пам'ятаємо про всіх наших братів», – наголосив він.