Єпископ УГКЦ розпочав новий духовний медіа-проект #ПохвалаБогородиці

03 травня, 16:11
Культура
Єпископ УГКЦ розпочав новий духовний медіа-проект #ПохвалаБогородиці - фото 1
Апостольський екзарх для українців візантійського обряду у Німеччині та Скандинавії єпископ Богдан Дзюрах, розпочав новий духовний проєкт #ПохвалаБогородиці.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У межах цього проекту єпископ на власній фейсбук-сторінці ділитиметься духовними роздумами про Матір Божого Сина та нашу матір. Основою для роздумів стануть слова Акафісту до Пресвятої Богородиці.
«У місяці травні, який в Католицькій Церкві присвячений особливому вшануванню Богородиці, прагнемо крокувати духовною мандрівкою, окремими етапами якої стануть слова Акафісту Благовіщенню Пресвятої Богородиці», — зазначив владика Богдан Дзюрах у першому духовному роздумі із серії #ПохвалаБогородиці на власній фейсбук-сторінці.

За словами владики, Акафіст має глибоке біблійне підґрунтя та містить надзвичайно велике багатство богословської думки, сформованої першими Вселенськими Соборами неподіленої Христової Церкви. Тому ця молитва стала широко відомою не лише на християнському Сході, але і у всій Вселенській Церкві. Акафіст отримав визнання на найвищому рівні і в Католицькій Церкві, зокрема за понтифікату св. Папи Івана Павла ІІ, який пов’язав з відправою цієї молитви у спільноті численні ласки (т. зв. відпусти).

«Живе телебачення» здійснило запис Акафіста до Пресвятої Богородиці. Служить Акафіст о. Павло Цвьок. Своїм співом молитву супроводжує хор Львівської духовної семінарії. Диригент хору — Наталія Капітан-Бурка.

Нагадаємо, це черговий медійний проєкт владики Богдана. Попередні були присвячені роздумам над Різдвом Христовим і Великоднем, також владика написав серію тематичних катехиз про плоди Святого Духа та ікони Богородиці та на інші духовно-пізнавальні теми.