Єпископ УГКЦ шукає храм для української громади у Мадриді

09 березня, 12:24
Україна і світ
Єпископ УГКЦ шукає храм для української громади у Мадриді - фото 1
Під час перебування в Іспанії єпископ УГКЦ Степан Сус 8 березня зустрівся з архиєпископом Карлосом Сієра Озоро кардиналом Мадрида - ординарієм для католиків східного обряду в Іспанії.

Про це єрарх написав у себе на Фейсбуці.

У зустрічі взяли участь о. Андреас Мартінес Естебан - вікарій ординаріату для католиків східного обряду в Іспанії та о. Андрій Гах - заступник голови Пасторально-Міграційного відділу Патріаршої Курії УГКЦ.

"Передав найщиріші вітання для кардинала Озоро від Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава та цінний подарунок Вервицю, яка усіх єднає в молитві", - зазначив єпископ Степан.

Під час зустрічі сторони обговорили питання духовної формації для священиків, що душпастирюють для українців в Іспанії. Окремо звернули увагу на катехизацію для дітей та молоді в українських громадах.

Окрім цього, важливою темою бесіди було виділення окремого храму у Мадриді, який би був переданий для потреб української громади та став українською парафією.

"Слід зазначити, що у Мадриді та околицях проживає близько 20 000 українців. Тут діє 3 українські греко-католицькі громади, катехитичні школи. Церковні громади - це місце, де зустрічаються українці. Важливо, щоб українці не асимілювались, але інтегрувались в іспанське середовище, зберігаючи свої цінності та культуру", - написав єпископ Степан Сус.