• Головна
  • Новини
  • Єпископ УПЦ МП представляв Російську Церкву на Міжпарламентській Асамблеї Православ'я...

Єпископ УПЦ МП представляв Російську Церкву на Міжпарламентській Асамблеї Православ'я

21.06.2019, 15:14
Єпископ УПЦ МП представляв Російську Церкву на Міжпарламентській Асамблеї Православ'я - фото 1

На засіданнях Міжпарламентської Асамблеї Православ'я, яка з гучними скандалами пройшла у Грузії, представників УПЦ (МП) у програмі позначили як членів Російської Церкви. Про це в ексклюзивному коментарі Cerkvarium повідомив голова української делегації у МАП народний депутат Віктор Єленський.

На засіданнях Міжпарламентської Асамблеї Православ'я, яка з гучними скандалами відбулася у Грузії, представників УПЦ (МП) у програмі позначили як членів Російської Церкви. Про це в ексклюзивному коментарі Cerkvarium повідомив голова української делегації у МАП народний депутат Віктор Єленський.

Kocaba.jpg

«Окрім офіційної делегації від нашої країни, були також присутні запрошені гості: єпископ Віктор (Коцаба) з УПЦ (МП) та народний депутат Вадим Новінський. Проте Коцаба у програмі фігурував, як єпископ Російської Церкви, а Новінський попри статут парламентаря не входив до офіційної української делегації». -  Зазначив Єленський.

Єпископ Віктор (Коцаба) - голова представництва УПЦ (МП) при міжнародних організаціях. Є постійним учасником різноманітних міжнародних конференцій, круглих столів та експертних нарад, на яких розповідає про «гоніння» та «переслідування» УПЦ (МП).

Коцаба_список.jpg

Як РІСУ інформувала, під час засідання Міжпарламентської Асамблеї Православ'я виник скандал, який призвів до серйозної політичної кризи у Грузії та багатотисячних протестів у Тбілісі. Також під час засідання Асамблеї стався конфлікт між українською та російською делегаціями, унаслідок чого очільник української делегації народний депутат Віктор Єленський вимушений був покинути Асамблею та переміститись на тимчасове перебування до Посольства України у Грузії.