Єпископ УПЦ МП російському ресурсу заявив, що Україна повинна бути в списку держав, де переслідують християн

Єпископ УПЦ МП російському ресурсу заявив, що Україна повинна бути в списку держав, де переслідують християн - фото 1
В УПЦ МП шкодують, що Україна не потрапила до списку країн, де найбільше переслідують християн, як то наприклад, Нігерія.

Про це розповів єпископ Віктор (Коцаба) у інтерв’ю Православие. ru, яке опубліковано на офіційному сайті РПЦ. Про це повідомляє Релігійна правда.

На запитання, як виглядає Україна на тлі країн Близького Сходу, Африки, Індії, в яких найбільше переслідують християн, представник УПЦ МП відповів, що “станом на сьогодні Україна в цей сумний список не ввійшла”.

“… кількість мученицьких смертей у всьому світі зросла на 60 відсотків. Жахливі числа! А найбільше християн загинуло від рук мучителів в Нігерії. Як свідчить статистика, дев’ять з десяти віруючих християнського віросповідання постраждали в Африці. Станом на сьогодні Україна в цей сумний список не ввійшла”, – цитує видання єпископа УПЦ МП.

Він наголосив, що тенденції, “пов’язані з діяльністю неформальних об’єднань та ультраправих організацій”, “а також втручання державних структур в життя Церкви викликають тривогу вже в наш час”.

Він поскаржився на “дискримінаційні закони”, які змушують перейменувати їхню Церкву, та розповів, про “народну ініціативу зі збору підписів під зверненнями до перших осіб країни” проти перейменування.