Єпископ УГКЦ Венедикт (Алексійчук) запрошує долучитися до благодійної акції "Цеглина добра"

З нагоди 10-річчя єпископської хіротонії владики Венедикта (Алексійчука), яка відбулася 5 вересня 2010 р., владика разом із БО "Фундація Духовного Відродження" проводить благодійну акцію «Цеглина добра». Вона покликана допомогти безхатченкам Львова, які є під опікою Спільноти "Емаус-Оселя" та Спільноти Святого Еґідія (Львів).

«Дорогі друзі, в кожного з нас є унікальне покликання, яке ми реалізуємо в різних сферах нашого життя, — звертається владика Венедикт. — Проте, незважаючи на неповторність нашого покликання, є основоположні принципи, які об’єднюють усіх нас – любити свого ближнього.

"Возлюбім один одного" — слова, які є гаслом мого єпископського служіння, 10 річницю якого я буду святкувати 5 вересня цього року. Найбільшим подарунком для мене є сповнення цього обов’язку — допомога людям, які в цей час найбільше потребують уваги та любові.

Дорогі для мене друзі і приятелі, більше чи менше знані, хочу, щоб у мій ювілей слова "Возлюбім один одного" стали для всіх вас актуальним закликом до сповнення нашого християнського покликання. Разом з моїми друзями з Фундації Духовного Відродження, розпочинаємо благодійну акцію "Цеглина добра". Основна ціль якої підтримати роздачу їжі для бездомних міста Львова, яку реалізовують Спільнота Святого Егідія (Львів) та Спільнота "Емаус-Оселя"».


Цеглина добра – благодійна акція, до якої запрошую долучитись кожного! Нагодувати одного бездомного:

  • 28 гривень (вартість горнятка кави) – 1 день
  • 196 гривень – 1 тиждень
  • 840 гривень – 1 місяць
  • 10 220 гривень – 1 рік


Долучитися до «Цеглини добра» можна так:
👉обрати бажану суму пожертви;
👉надіслати благодійний внесок на вказану картку;
👉запросити друзів зробити те саме.

Реквізити:
5168757376092955 - картка Приватбанку,
БО "Фундація Духовного Відродження" (керівник - Колбасюк І.В.),
призначення: благодійна пожертва "Цеглина добра".

Цеглина добра - фото 57949
Цеглина добра

 

Цеглина добра - фото 57948
Цеглина добра

 

Також в рамках акції розігруються зустрічі з владикою Венедиктом та активістами руху "Емаус-Оселя". Деталі на фейсбук-сторінці Фундації духовного відродження: