Єпископи Римо-Католицької Церкви в Україні молилися за мир та за військо

17 березня, 10:01
Католики
Єпископи Римо-Католицької Церкви в Україні молилися за мир та за військо - фото 1
16 березня, у перший день пленарного засідання Конференції римо-католицьких єпископів України, що проходить у Брюховичах (Львів), відбулася молитва за мир, за захисників та поранених.

Першим пунктом порядку денного була зустріч із Апостольським нунцієм в Україні архиєпископом Вісвальдасом Кульбокасом. Під час зустрічі з представником Святішого Отця обговорювалися актуальні справи та діяльність Церкви в умовах війни. Один із викликів, що стоїть перед Церквою в Україні – це душпастирство на окупованих територіях, зазначають в РКЦ.

Єпископи також обговорили можливі молитовні ініціативи, що присвячені Року Божого милосердя, який у 2022-2023 роках переживає Церква в Україні.

Продовженням зустрічі єпископату стала Свята Меса. За словами виконувача обов’язків голови Конференції єпископату архиєпископа Мечислава Мокшицького: «Це нагода молитися за український народ, а також можливість у молитві та спільноті єпископів розпізнавати шляхи кращого служіння Церкви в Україні».

58 пленарне засідання Конференції римсько-католицьких єпископів України (доповнюється)

Євхаристію очолив Апостольський нунцій в Україні архиєпископ Вісвальдас Кульбокас. У проповіді нунцій наголосив, що чітко можемо бачити різницю між рішеннями, які натхненні людською волею, та тими, які натхненні Богом.

Єпископи Римо-Католицької Церкви в Україні молилися за мир та за військо - фото 110536

Проповідник також назвав три інструменти, які допоможуть донести до іншої людини правду: молитва, смирення, мудрість у спілкуванні.