Єпископи РКЦ в Україні закликали 25 жовтня молитися за мир разом із Папою

25.10.2022, 12:52
Католики
Єпископи РКЦ в Україні закликали 25 жовтня молитися за мир разом із Папою - фото 1
Римо-католицькі єпископи України поширили звернення з приводу молитви про мир в Україні та світі, що відбудеться у Римі 25 жовтня 2022 року.

Звернення Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви України з приводу молитви про мир в Україні та світі, що відбудеться у Римі 25 жовтня 2022 року.

Всечесні Отці, дорогі Богопосвячені Особи! Дорогі Брати і Сестри!

У неділю Папа Франциск звернувся до зібраних на молитві «Ангел Господній» із запрошенням доєднатися до молитви, яка відбудеться у вівторок 25 жовтня в Колізеї. Там зберуться представники Церков, християнських спільнот і світових релігій і на чолі зі Святішим Отцем проситимуть Господа про мир в Україні та світі. Понтифік запросив усіх вірних цілого світу духовно єднатися з цим молінням до Бога.

Заклик Папи Франциска особливим чином скерований і до нас, віруючих в Україні, щоб ми створили духовний молитовний ланцюг і, просячи Божої допомоги, благали Творця про дар миру, закінчення війни та перемогу над загарбником. Турбота, якою Святіший Отець огортає країни де точаться війни, а особливо трагедії, які відбуваються в Україні, є вираженням солідарності Понтифіка і співпереживання з тими, кого нівечать війни.

Тож нехай у кожній парафіяльній спільноті у вівторок 25 жовтня цього року наша молитва Розарію буде вираженням цієї єдності. В Діяннях Апостолів святий Лука записав чудове свідчення про життя Церкви: «Усі вірні мали одне серце і одну душу». Єднаючись з усією спільнотою Церкви, маймо і ми одне серце і одну душу, щоб завдяки такій поставі настав мир в усіх місцях, де тепер триває війна. Усіх, хто на різних фронтах виборює для світу справедливий мир, від щирого серця благословляємо.

Єпископи Римо-Католицької Церкви в Україні 24 жовтня 2022 року