• Головна
  • Новини
  • Єпископи трьох Церков в Одесі закликали мешканців міста до покаяння...

Єпископи трьох Церков в Одесі закликали мешканців міста до покаяння

30.03.2010, 11:10
Єпископи трьох Церков в Одесі закликали мешканців міста до покаяння - фото 1
Єпископи Греко-Католицької, Римо-Католицької та Лютеранської Церков Одеси закликали одеситів останній тиждень Великого посту присвятити внутрішньому зосередженню, роздумам про власне життя, покаянню та сповіді.

Єпископи-Одеси_11.jpgОДЕСА —  Єпископи Греко-Католицької, Римо-Католицької та Лютеранської Церков Одеси закликали одеситів останній тиждень Великого посту присвятити внутрішньому зосередженню, роздумам про власне життя, покаянню та сповіді. У спільному зверненні єпископи закликають мешканців Одеси утриматися в останній тиждень Великого Посту від галасливих гулянь і розваг, «щоб не порушувати покаянного молитовного духу в церквах міста».

«Послання глав трьох Церков, представників трьох різних традицій свідчить про спільне прагнення до відновлення християнської єдності. Це дуже важливе свідчення сучасному світові. Об'єднавшись, християни досягнуть більшого, ніж якщо будуть діяти поодинці», - підкреслив доктор богослов'я отець Володимир Ждан.

Спільне звернення єпископів зачитали у Вербну неділю в храмах РКЦ, УГКЦ та НЄЛЦУ.

«Господь дарує нам чудову можливість: святкування Пасхи цього року співпало в усіх церковних календарях і святкуватиметься спільно всіма християнами світу. Тому і ми, єпископи трьох Церков Одеси, вирішили, залишивши всі розділення, причиною яких в різний час були люди, об'єднатися довкола єдино дорогого для всіх нас — Господа Ісуса Христа. Ми святкуємо Пасху разом, тим самим бажаючи засвідчити, що немає нічого неможливого в Бозі. Бог зцілює недужих, зм'якшує жорстоких, веде тих, що заблукали, схиляється над немічними, об'єднує розділених і рятує тих, що каються», — йдеться у зверненні

Підписали звернення, як інформує прес-служба храму Андрія Первозваного УГКЦ в Одесі, екзарх Одесько-Кримський УГКЦ владика Василь (Івасюк), ординарій Одесько-Сімферопольської єпархії РКЦ в Україні єпископ Броніслав Бернацький та голова Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви (НЄЛЦ) в Україні єпископ Уланд Шпалінгер.