Єпископи УГКЦ та РКЦ закликали владу не закривати храми та ефективно використати кошти  на подолання пандемії

Єпископи УГКЦ та РКЦ закликали владу не закривати храми та ефективно використати кошти  на подолання пандемії - фото 1
Спільне комюніке греко-католицьких і римо-католицьких єпископів в Україні з приводу карантинних обмежень прийняте  під час зустрічі у Львові-Брюховичах.

Звернення поширив 9 листопада Департамент інформації УГКЦ.

Єпископи звертаються до влади з проханням поважати право громадян України вільно здійснювати спільні акти богопочитання в спорудах та приміщеннях релігійного призначення і гарантувати можливість безперервного функціонування цих споруд: при цьому в приміщеннях без стаціонарних сидінь і надворі вводити обмеження не через допустиму кількість осіб, а через вимогу дотримання безпечної фізичної дистанції.

"Ми надіємося, що й надалі дії нашої державної влади вирізнятимуться відповідною до часу розторопністю, будуть результатом солідних експертних досліджень і фахових висновків, метою яких буде захист здоров'я кожного громадянина та підтримка найбільш уразливих груп нашого суспільства. Окремо прагнемо наголосити на необхідності запевнити особливий контроль за цільовим і ефективним використанням кожної виділеної з державного бюджету гривні на подолання наслідків пандемії, бо за кожною з них стоїть не більше і не менше – життя наших співгромадян" - написали владики.

Вони подякували вірним за те, що ті неухильно дотримуються карантинних приписів та виявили гідну громадянську позицію.

Душпастирям висловили вдячність за те, що в умовах карантинних обмежень вони не зменшують своєї духовної ревності.

Медикам подякували за жертовне служіння задля захисту здоров'я і життя пацієнтів, уражених коронавірусною хворобою.