Єпископи УПЦ в США закликали вірних повернутися до носіння масок у храмах

Єпископи УПЦ в США закликали вірних повернутися до носіння масок у храмах - фото 1
Звернення єпископів УПЦ в США щодо пандемії COVID-19 оприлюднено 30 липня на офіційному сайті Церкви.

Джерело: УПЦ в США

Вивчаючи сьогоднішню карту розповсюдження вірусу в США, єпископи говорять про масове поширення червоного кольору, що свідчить про те, що рівень зараження, госпіталізації та смертності зростає з такою швидкістю, майже як у квітні цього року. Ті місця на цих картах, що показують найбільшу концентрацію швидко зростаючих статистик, наголошують єпископи, є без сумніву в штатах з найбільшою концентрацією людей, які НЕ є вакциновані. Однак зростання цих показників, як йдеться у зверненні, можна спостерігати і у районах штатів з високими показниками вакцинації.

"Ми також переконані, що завжди буде частина нашого населення, яка ніколи не вакцинується, і саме з цієї причини ми пишемо Вам сьогодні.

МИ ЗАРАЗ ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ ВАС, - ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОСІННЯ МАСОК ПІД ЧАС ЛІТУРГІЙНИХ БОГОСЛУЖЕНЬ ЧИ ПІД ЧАС БУДЬ-ЯКИХ ПАРАФІЯЛЬНИХ ЗАХОДІВ.

Найбільшою користю цього рішення буде захист усіх, хто приходить на богослужіння до наших церков та бере участь у парафіяльних заходах, в той час коли визначити тих хто вакцинований, а хто ні - є неможливим. Як українські православні християни, ми не можемо бути "поліцією вакцинації" і це не є нашою відповідальністю щоб примушувати когось, чи то членів парафії чи прихожан, доводити нам, що вони вакциновані. Той, хто вакцинувався, є досить добре захищений від серйозних наслідків вірусу. Є невелика кількість тих, хто вакцинувався та все ж заразився новими варіантами вірусу, але вбільшості вони не проявляють симптомів і не потребують госпіталізації. Проте вони здатні заразити інших протягом цього часу. Звичайно, ті, хто не щеплений, набагато більше здатні заражати інших, незалежно мають вони симптоми чи ні. Давайте всі турбуватимемось один про одного, діючи відповідально із використанням масок", - звертаються до вірних єрархи УПЦ в США.