Єпископи Європи відгукнулися на запрошення Папи Франциска ввірити росію та Україну Непорочному серцю Марії

23 березня, 14:11
Україна і світ
Єпископи Європи відгукнулися на запрошення Папи Франциска ввірити росію та Україну Непорочному серцю Марії - фото 1
З Братислави, де проходять треті Католицькі соціальні дні Європи, єпископи позитивно відгукнулися на запрошення Папи Франциска до усього світу приєднатися до нього в молитві за мир та у посвяченні і ввіренні росії та України Непорочному серцю Марії.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

"Ми щоденно молимося за мир в Україні й усьому світі, і просимо у Бога милості. Помолімося Господу, який на цій землі переніс свої муки, помер і воскрес, щоб дарувати вічний спочинок тим, хто помирає на війні. Утіш їхні сім’ї, захисти тих, чиє життя перебуває під загрозою і хто тікає від насильства. Обдаруй рясними благословеннями всіх, хто виявив солідарність з постраждалими та знедоленими.

З розбитим серцем ми чуємо голоси тих, хто страждає від божевілля війни, трагічні наслідки якої стоять перед нашими очима. Водночас ми зворушені солідарністю великої кількості сімей та окремих осіб, які надають притулок і допомогу тим, хто потребує захисту. Ми звертаємося до національних та європейських інститутів з проханням належним чином підтримати ці зусилля", - йдеться у відповіді єпископів Європи.

Європейські єпископи приєднуються до Папи Франциска в його терміновому заклику: змусити замовчати всю зброю, «Війна – це провал політики і людства, ганебна капітуляція, поразка від сил зла. Не зачиняймося в теоретичних дискусіях, торкаймося ран і тіл зранених» (Всі брати, 261).