Єрархи УГКЦ висловили співчуття з приводу теракту в Ніцці

Єрархи УГКЦ висловили співчуття з приводу теракту в Ніцці - фото 1
Глава УГКЦ Патріарх Святослав від імені єпископів, духовенства та мирян Української Греко-Католицької Церкви в усьому світі висловив співчуття з приводу теракту, вчиненого 29 жовтня  в соборі Пресвятої Богородиці в Ніцці.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

"Ми молимося за жертв теракту, за християнську спільноту та усіх мешканців міста Ніцци, а також за всіх католиків та усіх громадян Франції", - йдеться у листі-співчутті на адресу Архиєпископа Еріка де Мулена-Бофора, Президента Конференції Католицьких Єпископів Франції.

«Ескалація ненависті та насильства у всьому світі закликає нас пам’ятати про приклад нашого Спасителя. Син Божий прийшов у цей світ, щоб виявити свою солідарність з кожною людиною, а особливо з тими, хто страждає від насильства та несправедливості. Сьогодні ми з вами у єдності Святого Духа», — запевнив Глава УГКЦ.

Він зазначив, що тероризм і гібридна війна уже майже сім років завдають страждань Україні. «Незважаючи на цей біль, ми бачимо, як Бог скріплює нас і дарує нам надію», — зазначив Блаженніший Святослав.

У час глобальної політичної та медичної кризи, соціальних та моральних проблем Глава УГКЦ закликав французів ніколи не сумніватись, що Христос є посеред них і з ними.

Як РІСУ інформувала, 29 жовтня біля собору Богородиці у Ніцці на півдні Франції чоловік, якого майже одразу затримали, з ножем напав на людей, які перебували у храмі. Внаслідок теракту троє осіб загинули та ще декілька отримали поранення.