Єрархи УПЦ США зустрілися зі Вселенським Патріархом Варфоломієм

20 березня, 10:48
Православні
Єрархи УПЦ США зустрілися зі Вселенським Патріархом Варфоломієм - фото 1
Перебуваючи в Константинополі (Стамбулі), Туреччина, єрархи Української Православної Церкви США та діаспори зустрілися зі Вселенським Патріархом Варфоломієм.

За повідомленням пресслужби УПЦ США, "Вселенський Патріарх підтвердив свою батьківську любов і турботу про духовну паству Православної Церкви України та вірних УПЦ США та діаспори в усьому світі у важкий час російської агресії проти України".

Архиєреї УПЦ США обговорили з Патріархом пастирські потреби вірних у Сполучених Штатах Америки, Західній Європі, Австралії та Південній Америці. Митрополит Антоній поінформував Його Всесвятість про благодійну акцію «Гуманітарна допомога», яку ініціювали УПЦ США та парафії УПЦ в діаспорі, намагаючись запропонувати базову допомогу мільйонам людей у різних регіонах України, а особливо біженцям у Західній Європі і США.

Архиєпископ Даниїл планує вирушити до Мюнхена, Німеччина, щоб відвідати парафії Церкви та узгодити подальшу гуманітарну допомогу, яка готується до відправлення в Україну.

Митрополит Антоній вручив Патріарху почесну духовну відзнаку УПЦ США «За любов до Церкви та народу України» – жест вдячності за стійку підтримку Його Всесвятістю церковної єдності та справедливості в Україні.

Владика Даниїл подарував Патріарху Варфоломію картину художника з його рідного міста Бучач Тернопільської області України: «Полум’я, яке запалив Господь, – не погасить тьма».

Архиєпископ Даниїл зазначив, що придбав цю картину на аукціоні. 100% коштів від продажу передано бучацьким волонтерам на потреби Збройних сил України.

Митрополит Антоній повернеться до Сполучених Штатів Америки у вівторок, 21 березня 2023 року, а архиєпископ Даниїл розпочинає тижневий візит до українських православних громад у Баварії, Німеччина.