Євангельські християни-баптисти провели у Києві Місіонерський форум

21 вересня, 14:45
Протестанти
Євангельські християни-баптисти провели у Києві Місіонерський форум - фото 1
Місіонерський форум, який зібрав 65 пасторів з різних регіонів України, відбувся 17-18 вересня у Києві. Мету зустрічі організатори окреслили так: "Це небайдужість до місіонерської роботи, фокусування на можливостях своєї церкви та отримання ресурсів для служіння". Захід проходив у Київський богословський семінарії.

Про це повідомляє офіційний сайт ВСЦ ЄХБ.

Програму форуму розпочав Віталій Сорокун, голова комітету зовнішньої місії. "Бачення комітету – об’єднати церкви братства для здійснення місіонерського покликання: проповіді Христа і заснування церков через недосягнутих народів і місцевостей", – нагадав присутнім Віталій Сорокун.

На форумі обговорювалися теми: «Мобілізація церкви», «Вісім кроків для місіонерської церкви», «Місії турботи». За круглими столами обговорювали питання сприяння місіонерській праці за кордоном та в Україні.

Євангельські християни-баптисти провели у Києві Місіонерський форум - фото 79282

 

Під час форуму були представлені шість семінарій, що мають програми підготовки місіонерів, де зараз навчається понад 60 студентів.

"Отож, завдання і цілі окреслені... Якщо ми не їдемо на місію до іншої країни, за нами залишається обов’язок забезпечити надійний тил місіонерам у себе вдома. Також нам необхідно розвивати внутрішню місію. Місіонерський форум закінчився, а це означає, що попереду – нові виклики і завдання", - резюмували організатори форуму.