Євангельські протестантські церкви України сьогодні починають піст та спільну молитву за успішні Вибори 2020

Євангельські протестантські церкви України сьогодні починають піст та спільну молитву за успішні Вибори 2020 - фото 1
Рада Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) закликає провести 22-24 жовтня спільну молитву і піст за місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня.

Про це повідомляє пресслужба Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів та Всеукраїнський Собор, яка поширила заклик до моливти Валерія Антонюка, голови ВСЦ ЄХБ.

У ньому сказано:

"У п’ятницю, 23 жовтня, усі євангельські церкви України об’єднуються для спільної молитви і посту про місцеві вибори. Заохочуємо братів і сестер до посилених особистісних молитов, а також малими групами і всією громадою.

Передусім ми молимося, щоб правильно і відповідально перед Богом зробити вибір щодо кандидатів до місцевих рад.

Ми будемо кликали до Бога, щоб Він визначив і настановив ту владу, яка буде відповідати Його намірам. Наша молитва про подальші рішення і дії влади, яка буде забезпечувати свободу совісті і віросповідання для нашого українського народу; яка буде сповідувати християнські цінності і проголошувати важливі біблійні принципи.

Молімося, щоб наша країна отримувала необхідне зцілення. Щоб вона розвивалася не тільки економічно, а й була країною, яка проголошує духовні важливі принципи у суспільстві і живе за цими принципами.

Нехай Божий мир благословить кожного. Будемо упокорятися перед Ним і Він дасть відповідь.

«Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості» (1 Тим. 2:1-4)".

Довідка. Рада Євангельських Протестантських Церков України з 2005 року координує міжцерковний діалог 12 євангельських релігійних об'єднань та представляє близько 10 тисяч церковних громад євангельських християн України.