YouTube усунув зі своєї платформи популярний пролайф-сайт

YouTube усунув зі своєї платформи популярний пролайф-сайт - фото 1
YouTube повністю усунув зі своєї платформи пов’язаний із захисниками життя канал «Life Site News».

Про це повідомляє CREDO.

У своїй заяві журналісти цього найбільшого у світі пролайф-сайту підкреслили, що «це не тимчасова заборона», а всі відеоматеріали, які були розміщені на цьому каналі, зникли без сліду.

«На щастя, ми маємо копії всіх наших відео, але це означає, що сотні тисяч людей втратили доступ до інформації, яка говорить правду», — зазначили журналісти, заохочуючи, щоб їхні матеріали відтепер дивилися на порталі Rumble або на каналі LifeSiteNews Catholic Rumble.

«Повне усунення з Ютьюба означає, що ми втратили доступ до понад 300 тисяч переглядів», — підкреслили захисники життя, закликаючи підтримати їхню діяльність також і матеріально.

Це не перший випадок, коли відомий канал пролайферів зазнає на собі, як специфічно розцінюють свободу слова гіганти медіазасобів, такі як Ютьюб, Фейсбук чи Твіттер. Ці засоби масової комунікації не раз цензурували репортажі з подій або коментарі, відмінні від тих, що подають мейнстрімові медіа.

На думку пролайферів, ненависть скерована на тільки на «Life Site News», але й на інших, хто має свою думку. Як кажуть журналісти «Life Site News», це вже не гра з тими, хто свавільно, згідно з лівацькими переконаннями, визначає принципи діяльності медіа; це вже справжня війна, що має на меті знищення всіх консервативних голосів — зокрема християн, які сповідують традиційні цінності.

В оцінці «Life Site News», це перемога в президентських виборах тандему Байден-Гарріс надала сміливості ліберальним соцмережам до щораз агресивніших дій стосовно консервативної сторони.