З Львівщини на Святу гору Афон вирушили 24 воїни
Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.
Йдеться про людей, які брали участь в активних бойових діях. Тих, кому часто потрібне не лише фізичне, а й внутрішнє відновлення, і можливість побути зі собою в тиші.
Для воїнів поїздка безплатна. Витрати беруть на себе організатори.
"Попереду в паломників декілька днів молитви, розмов із монахами, гірських переходів та мовчання.
Щиро дякую Орест Кавецький, Христині Кавецькій, Фонду Кава, Анні-Марії Романчук та всім меценатам, завдяки яким ця ініціатива живе й розвивається.
Нехай ці 10 днів дадуть нашим Захисникам сили, віри, спокою і впевненості в майбутньому. Низький уклін кожному з вас за те, що ви зробили для Незалежності України", - зазначив Козицький.