За фактом повішення священика проводиться перевірка

30.06.2011, 13:44
Учора ввечері, 29 червня, в селі Мала Березанка Київської області тіло священнослужителя УПЦ КП знайшли повішеним біля входу в храм.

Учора ввечері, 29 червня, в селі Мала Березанка Київської області тіло священнослужителя знайшли повішеним біля входу в храм.

"Близько восьмої вечора мешканці села Мала Березанка Згурівського району проходячи повз церкву, побачили священика повішеним біля входу в храм на шнурках від власних кросівок", – повідомили сьогодні, 30 червня, в управлінні МВС Київської області.

Зазначається, що слідів насильницької смерті на тілі 54-річного загиблого не виявили.

"Труп чоловіка скерували до Переяслав-Хмельницької Центральної лікарні для проведення судово-медичної експертизи. Зараз обставини і причини трагедії з'ясовуються, за фактом смерті священика проводиться перевірка", – уточнили в МВС.

Крім того, повідомляється, що загиблий родом з Миколаєва. Служив у церкві Різдва Богородиці Української Православної Церкви Київського Патріархату з 1999 року.

"Чоловік не був одруженим і не мав дітей. Крім того, священик жив відлюдником і дружніх стосунків ні з ким з місцевих мешканців не підтримував. З невідомих причин після травневих свят служби в церкві майже не проводилися", – додали в МВС.

"Самогубство для будь-якої людини страшний гріх. А для священика страшний удвічі! Але це могло бути імітацією самогубства. За свою практику я не пам'ятаю випадку в Україні, щоб отець зводив рахунки з життям", – сказав "Комсомолці" керівник прес-служби Української Православної Церкви Київського Патріархату владика Євстратій (Зоря).