Захист нашої Батьківщини – це наше природнє право і громадянський обов’язок, - Глава УГКЦ

23.02.2022, 08:30
Держава
Захист нашої Батьківщини – це наше природнє право і громадянський обов’язок, - Глава УГКЦ - фото 1
Особистою відповідальністю та святим обов’язком громадян України сьогодні вважаємо захист нашої рідної землі, нашої пам’яті та нашої надії, нашого Богом дарованого права на існування. Захист нашої Батьківщини – це наше природнє право і громадянський обов’язок.

На цьому наголосив Глава УГКЦ у Зверненні до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях, а також до усіх людей доброї волі.

Патріарх Святослав назвав визнання Путіним "незалежності та суверенітету" самопроголошених Л/ДНР "серйозними викликами та загрозами для цілої міжнародної спільноти і міжнародного права, на основі якого сьогодні існують та взаємодіють народи та їхні держави".

"Вчорашній крок президента РФ зруйнував базові принципи тривалого процесу відновлення миру в Україні, створив можливості для нової хвилі збройної агресії проти нашої держави, відкрив двері для повномасштабної воєнної операції проти українського народу.

Особистою відповідальністю та святим обов’язком громадян України сьогодні вважаємо захист нашої рідної землі, нашої пам’яті та нашої надії, нашого Богом дарованого права на існування. Захист нашої Батьківщини – це наше природне право і громадянський обов’язок. Ми сильні, коли ми разом. Тепер настав час об’єднати наші зусилля для того, щоб відстояти незалежність, територіальну цілісність та суверенітет української держави. Обов’язком і відповідальністю цілого людства сьогодні є діяльна турбота про запобігання війні та захист справедливого миру...

Закликаємо всіх людей доброї волі не залишатися осторонь страждань українського народу, спричинених російською військовою агресією. Ми народ, що любить мир. І саме тому готові відстоювати його і за нього віддано боротися.

Звертаємося сьогодні в молитві до Творця всесвіту з особливим проханням про мудрість для тих, хто уповноважений ухвалювати суспільно важливі рішення, у чиїх руках опинилася доля людства. Просимо Небесного Отця про допомогу для відновлення справедливого миру на Українській землі", - йдеться у зверненні Патріарха Святослава.

Особливу молитву Патріарх Святослав підносить за захисників України, що "цими днями є прикладом жертовної любові та відданого служіння своєму народові".