Закарпаття відвідав кардинал Міхаел Черні - спецпредставник Папи Франциска

10 березня, 11:00
Суспільство
Закарпаття відвідав кардинал Міхаел Черні - спецпредставник Папи Франциска - фото 1
Закарпаття відвідав кардинал Міхаел Черні, спеціальний представник Ватикану у справах благодійної допомоги жертвам війни Росії проти України.

Про це повідомляє сайт Мукачівської деєцезії РКЦ в Україні.

Кардинал зустрівся з єпископами, духовенством Закарпаття та представниками влади. Участь у зустрічі взяв і Апостольський адміністратор Мукачівської дієцезії єпископ Микола Петро Лучок та президент Caritas-Spes Україна о. Петро Жарковський.

Кожен з єпископів і представників спільнот поділилися власним досвідом: як болісним, пов’язаними з війною, так і силою взаємодопомоги, яку досвідчуємо на всіх рівнях.

Єпископи звернулись до кардинала Міхаеля Черні з проханням, щоб Папа робив все від нього залежне, для припинення цієї війни.

Кардинал Міхаель Черні передав благословення від Святішого Отця Папи Франциска та наголосив: «Україну підтримує весь християнський світ та молиться за припинення війни».

Напередодні, в інтерв’ю Vatican News, кардинал Черні розповів: «Моя подорож – це мандрівка молитви, пророцтва та викриття. Я виїжджаю з Риму 8 березня, щоб дістатися до Будапешта, де зустрічатися з біженцями та переміщеними особами, а також тими, хто їх вітає та допомагає їм. Тим часом кардинал Конрад Краєвський, папський роздавач милостині, вже прибув до Польщі і зробить те саме в регіонах на кордоні з Україною.

Апостольський Престол – про це промовисто сказав Папа Франциск під час молитви «Ангел Господній» у неділю, 6 березня, – «готовий зробити все, щоб поставити себе на службу цьому миру». Моя місія в Україні є знаком, і моє завдання полягає в тому, щоб донести до тих, хто страждає, присутність і близькість не лише Папи, а й усього християнського люду".