«Закликаю усіх 24 лютого приєднатися до посту і молитви про припинення кровопролитної війни», – Михайло Паночко

19.02.2023, 17:12
Культура
«Закликаю усіх 24 лютого приєднатися до посту і молитви про припинення кровопролитної війни», – Михайло Паночко - фото 1
Старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайло Паночко проголосив 24 лютого 2023 року "піст і молитву про те, щоб Господь поклав кінець цій кровопролитній війні. Щоб Господь відігнав ворогів і наш багатостраждальний народ зміг залікувати свої рани".

"Звертаюся до вас під звуки сирени… Ми – напередодні річниці, коли в нашу країну вдерлися загарбники, окупанти, і з великою агресією завдали болю нашому народу. Нашій країні завдали великі рани, сльози та руїни", — йдеться у відеозверненні Михайла Паночка.

"Я щиро запрошую усіх – молодь, старших людей і служителів: поставитися серйозно до тієї спільної ревної молитви. Бо написано: «дуже могутня ревна молитва праведного!» Пророк Ілля молився за дощ, а ми сьогодні молимося за припинення війни. Молимося, щоби в нашу країну прийшов довгожданий спокій.

Молимося з вірою, що Господь почує молитву Божого народу і допоможе нашій країні, нашим воїнам, нашим керівникам держави, щоб вони змогли вкласти свою лепту у перемогу.

Тому нехай молитва наша спільна буде почута на Небесах.

Хай вас Бог усіх благословить! Ми будем вірити в перемогу і відповідь від Господа прийде скоро", — запевняє старший єпископ УЦХВЄ.