Закон бумеранга, - митрополит ПЦУ нагадав, як чотири роки тому архиєреї УПЦ МП проігнорували запрошення Порошенка

21 березня, 13:56
Держава
Закон бумеранга, - митрополит ПЦУ нагадав, як чотири роки тому архиєреї УПЦ МП проігнорували запрошення Порошенка - фото 1
Митрополит ПЦУ Олександр (Драбинко) нагадав, як чотири роки тому архиєреї УПЦ МП проігнорували запрошення тодішнього президента України Петра Порошенка зустрітись, щоби обговорити майбутнє Українського Православ’я.

Про це єрарх ПЦУ написав у себе на Фейсбуці.

"Ну що ж, «закон бумеранга» все-таки існує і діє! І не забарився він і щодо синодалів та архиєреїв Московського Патріархату в Україні. Ще зовсім недавно, якихось чотири роки тому Синод та архиєреї проігнорували запрошення Президента України Петра Порошенка зустрітись в Українському Домі, на так званій нейтральній території, задля обговорення майбутнього Українського Православ’я", - зазначив митрополит.

"Запрошення були заздалегідь розіслані з адміністрації за підписом її глави індивідуально кожному з архиєреїв з чіткими вказанням місця зустрічі та часу зустрічі. Що робить Паканич? Наступного дня розсилає циркуляр архиєреям про зустріч з Президентом України в Києво-Печерській лаврі. При цьому звучить ультиматум Президенту явитись саме туди перед їхні світлі очі, і не інакше. Багатогодинні очікування Президента в Укрдомі виявилися марними. Священноначалля УПЦ МП проігнорувало запрошення, чим смачно «плюнуло в душу» українській владі", - зауважив владика Олександр.

Тепер, як підмітив митрополит ПЦУ "гнані" синодальні у повному складі вимушені спуститись з Олімпу.

Закон бумеранга, - митрополит ПЦУ нагадав, як чотири роки тому архиєреї УПЦ МП проігнорували запрошення Порошенка - фото 110789

Нагадаємо, вчора, 20 березня, члени Священного Синоду УПЦ МП на чолі з Митрополитом Онуфрієм прийшли до Офісу президента України, щоби зустрітися з керівництвом держави та донести йому свою позицію. Якийсь час вони постояли на вулиці, потім до них вийшла працівниця Офісу та повідомила, що спілкування з президентом не може відбутися, оскільки воно не було заздалегідь узгоджено.

Делегацію УПЦ МП натомість погодилися прийняли співробітники профільних департаментів Офісу президента, щоб отримати звернення, зареєструвати його та передати на подальший розгляд.

Представники УПЦ МП звернення передавати відмовились.