Законопроект про пільги для казіно і лотерей відкладено, – результат зустрічі Ради Церков з парламентарями

Законопроект про пільги для казіно і лотерей відкладено, – результат зустрічі Ради Церков з парламентарями - фото 1
Завдяки діалогу між Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій та членами міжфракційного депутатського об’єднання «Цінності. Гідність. Родина» парламент відклав розгляд законопроєкту № 2713-д про зниження податкових ставок для організаторів азартних ігор.

Про це повідомляє ІРС.

Чергова зустріч ВРЦіРО та парламентарів відбулася 15 грудня 2021 року – напередодні запланованого голосування, яке було відкладено.

"Ми вітаємо рішення Верховної Ради відкласти розгляд законопроекту № 2713-д. Сподіваємося, ця шкідлива для українського суспільства законодавча ініціатива буде повністю знята з розгляду або відхилена, адже держава не повинна сприяти ігроманії. Коли бізнес азартних ігор пропонували легалізувати в Україні, то умовою були максимальні ставки оподаткування. Тож ВРЦіРО і надалі наполягатиме на тому, щоб держава не заохочувала ігорний бізнес пільгами, а піклувалася про моральне здоров’я та фінансове благополуччя наших співгромадян", - сказав головуючий у ВРЦіРО, президент УБТ Григорій Комендант.

Цю позицію ВРЦіРО підтримав співголова МДО «Цінності. Гідність. Родина» народний депутат Святослав Юраш:

"Представники Церков знайомі із бідою азартних ігор і наполягають на унеможливленні заниження рівня входу для ліцензій цього бізнесу. Це небезпечний для психічного здоров’я суспільства елемент, який має бути на контролі в держави".

Релігійні діячі також подякували парламентарям за підтримку позиції ВРЦіРО щодо необхідності скасування рішення про фінансування за рахунок платників податків кінопроекту «Мій юний принц» як такого, що порушує вимоги статті 2 Закону України «Про захист суспільної моралі», зокрема пропагує гомосексуальні відносини, блюзнірство і неповагу до релігійних святинь, і тим самим збурює суспільство і провокує протести.