Замість дітей у візочках - песики, - Папа закликав задуматись над сенсом життя

23 квітня, 16:15
Суспільство
Замість дітей у візочках - песики, - Папа закликав задуматись над сенсом життя - фото 1
На драму сучасного світу, в якому народжується все менше дітей, вказав Папа Римський під час аудієнції для італійського католицького скаутського руху дорослих. Середній вік в Італії становить 46 років, замість дітей жінки возять у візочках своїх песиків, сказав Папа Франциск.

Про це повідомляє прес-служба Секретаріату Синоду єпископів УГКЦ з посиланням на польський інтернет-часопис «DORZECZY».

Замислитися над демографічною кризою на Апеннінському півострові Папу спонукав подарунок, який італійські скаути підготували для Центру першої допомоги на Лампедузі. Це термічна колиска для немовлят.

«Ми живемо в час драматичного скорочення кількості новонароджених, — сказав Папа. — Тільки подумайте, середній вік в Італії становить 46 років, а в Албанії — 23. Є над чим задуматись. Драма падіння народжуваності. Мій секретар розповів, що коли він проходив через площу Святого Петра, то побачив жінку з возиком… Він підійшов ближче, щоб подивитися на дитину, але виявилося, що у ній був песик! Зниження народжуваності — це біда», — сказав Франциск.

«Здається, що людина втратила відчуття сенсу народжувати і піклуватися про інших, а, можливо, і сенс життя. Натомість колиска — це символ радості від приходу дитини на світ, символ зусиль, спрямованих на те, щоб вона добре розвивалася, символ очікувань і сподівань на те, ким вона може стати в майбутньому. Колиска говорить нам про сім’ю, родинне гніздо для наймолодших, безпечне і привітне, про спільноту, засновану на безкорисливій любові. Опосередковано колиска також вказує на турботу про життя на кожному етапі, особливо коли плин років або життєві труднощі роблять людину більш беззахисною і нужденною», — додав він.