Заохочую день 24 лютого пережити у глибшій молитві та пості, - Голова Конференції єпископів РКЦ в Україні

21 лютого, 16:01
Культура
Заохочую день 24 лютого пережити у глибшій молитві та пості, - Голова Конференції єпископів РКЦ в Україні - фото 1
Дорогі брати і сестри, заохочую себе і вас до того, щоби 24 лютого пережити у глибшій молитві та пості, щоби найперше відкрити тугу за Богом, пережити зустріч із Ним.

З таким закликом з нагоди других роковин повномасштабної війни звернувся Голова Конференції єпископів РКЦ в Україні Віталій Скомаровський.

"Нехай цей день стане черговим кроком на дорозі повернення в обійми Люблячого Отця, який знає наші серця, чує наші молитви і Його серце стискається, коли Він бачить наші сльози та страждання. Затримаймося у молитві, щоби прийняти Боже Слово і зупинімося, як самарянин, поруч із стражденним ближнім", - побажав єпископ.

"Переживаймо цей час у справах милосердя. Наскільки ми цей час переживемо у дусі навернення, настільки відчуємо нову надію, яку приносить Христос. Попри те, що нас бомбардують різні ідеології, маніпулятивні та невтішні новини, — вслухаймося у Боже Слово та вдивляймося в Ісуса Христа! Дорога Великого Посту веде через біль і страждання; однак вона завжди веде до нового світанку — до Воскресіння. На час навернення та зростання у Божій благодаті нехай благословить вас Бог Всемогутній, Отець, † і Син, і Святий Дух!"